Okulumuz 4/B sınıfı öğrencilerinden Derin DEĞİRMENCİ 23 Nisan Karate Turnuvasında yaş grubu birinciliği
4/C sınıfı öğrencilerinden Cemre Buğlem AKSEN 23 Nisan Karate Turnuvasında dünya birinciliği,
4/D sınıfı öğrencilerinden Asya ÖZDEMİR 23 Nisan Karate Turnuvasında yaş grubu kota birinciliği elde etmişlerdir.Öğrencilerimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.
Okulumuz 4/C sınıfı öğrencimiz Cemre Buğlem AKSEL,Aydında Karate dalında iki ayrı kulvarda üçüncülük elde etmiştir.Öğrencimizi tebrik edir,başarılarının devamını dileriz.
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü okul programı,okulumuz 4.sınıf öğrenci ve öğretmenlerinin katkılarıyla hazırlanmıştır.Emeklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.
İskiklal Marşımızın kabülünün 103.yılı sebebiyle hazırlanan okul programında emeği geçen öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.
Okulumuzda 1-7 Mart Deprem Haftası kapsamında sivil savunma ekibi görevli öğretmenlerimiz tarafından afet ve acil durum tatbikatı yapılmış,tüm okul 1 dakika 52 saniyede tahliye edilmiştir.Tatbikat hazırlığında emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.
Akıl ve Zeka Oyunları İl Turnuvasında Pentago Oyununda İl üçüncüsü olan 4/B sınıfı öğrencimiz M.Alperen ŞAHİNKAYA yı tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.
İl genelinde artistik cimnastik dalında dördüncülük elde eden öğrencilerimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.
1-B Osman Buğra KANYILDIRAN
1-B Ayşenaz DENİZ
1-B Elasu CİN
1-C Eflin Nisa KABAKÇI
İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube görevlileri tarafından okulumuz 2.sınıf öğrencilerine trafik eğitimi verilmiştir.Görevli ekibe katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
21 Şubat 2024 İllçemiz Söke Lisesinde düzenlenen akıl ve zeka oyunları turnuvasında dereceye giren öğrencilerimize ödülleri okul müdürümüz Adil DEMİR tarafından verildi.Okulumuz 4/B sınıfından M.Alperen ŞAHİNKAYA Pentago oyununda birincilik,4/A sınıfından A.Kayra AKMAN Küre oyununda ikincilik,3/A sınıfından Kerem KALKAN Qbıtz oyununda üçüncüyül elde ettiler.Öğrencilerimizi tebrik edir,başarılarının devamını dileriz.
Söke Belediyesi tarafından okulumuz 2.sınıf öğrencilerimize,sıfır atık ve geri dönüşüm konularında bilgilendirme yapıldı.Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.
Dilimizin zenginlikleri projesinde ve sportif tarama testinde başarı gösteren öğrencilerimize ödülleri,okul müdürümüz Adil DEMİR tarafından taktim edildi.Öğrencilerimizi ve öğretmenlerini tebrik eder,başarılarının devamını dilleriz.
Dilimizin Zenginlikleri Projesinde Başarılı Olan Öğrencilerimiz
Yağız Ege ÖZ
Okyanus AŞÇI
Nisanur ERDEM
Elif Damla BÖLÜKBAŞI
Aysima AKKAVAKOĞLU
Cemre YAVAŞ
Ayça YAVAŞ
Nil YAZICI
Sportif Tarama Testinde Başarılı Olan Öğrencilerimiz
Azra ATAŞLI
İbrahim Mert GÜLPAMUK
Emre Sırrı ÇELİK
Okulumda 'Kan'Panya adıyla başlatılan kan bağışı kampanyasına 04.01.2024 tarihinde,okulumuz velileri ve gönüllü bireyler destek vermiştir.Kendilerine teşekkür ediyoruz.
Okulumuz ;
4/C sınıfı öğrencisi Cemre Buğlem AKSEL,karate dalında Antalya ve Aydında birincilik,
4/D sınıfı öğrencisi Asya ÖZDEMİR,karate dalında Aydında birincilik,
3/C sınıfı öğrencisi Alya ERDOĞAN yüzme dalında birincilik elde etmiştir.
Öğrencilerimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz
Okulumuz bünyesinde yapılan akıl ve zeka oyunları turnuvası sonucunda birinci,ikinci ve üçüncü olan öğrencilerimize madalyaları okul müdürümüz Adil DEMİR tarafından takdim edildi.Öğrencilerimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.